-sidi education-spot_img
25.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Pas deklaratës së Capital T, Adrola Dushi betohet në dashuri

Kryesoret

Adrola Dushi dhe Capital T shumë herë janë komentuar për një romancë të mundshme.

Mirëpo mesa duket audimeve ju dha fund edhe reperi pas një deklarate tek një emision.

Capital T u shpreh se Adrola Dushi është femra më e bukur shqiptare.

Nuk shkoi shumë erdhi edhe reagimi i modeles.

Ajo përmes një ‘story’ ka publikuar thënien “O syni të dua për kishë të laçit”.

Prandaj këtë veprim ndjekësit e kanë marrë si shenjë që është përgjigjur deklaratës së reperit.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit