-sidi education-spot_img
24.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

agron malaj

PD bën denoncimin për Agron Malajn: Përfiton nga fondet, paguhet dhe për inceneratoin

Denisa Vata, kryetare e degës së PD-së së Matit ka bërë një akuzë ndaj Agron Malaj se ka përfituar nga fondet publike në mënyrë...

Këlliçi deklaratë të fortë nga Burreli: Kryebashkiaku Agron Malaj i ka dhënë vëllait lejen për HEC

Anëtari i Kryesisë së PD-së, Belind Këlliçi gjatë një mbledhje me struktura në Burrel ka akuzuar kryebashkiakin Agron Malaj për korrupsion. Sipas tij, Malaj j...

PD: Agron Malaj i Matit tendera përmes vëllait, hotel me 5 yje në Dhërmi

Grupi i Seli Berishës nga selia e PD-së denoncoi sot vëllanë e kryetarit të bashkisë së Matit, Agron Malaj. Zëdhënësja për Anti-Korrupsionin në Partinë Demokratike,...

PS thyen pas 30 vitesh bastionin e së djathtës

Partia Socialiste po kryeson thellë në Mat. Por lajm ka bërë rezultati në Baz. Për herë të parë në katër kuti të numëruara, banorët e...

Pamjet/ Babë e bir zhdëpin në dajak shefin e Kadastrës në Mat

Policia e Matit ka proceduar penalisht dy persona pas denoncimit të bërë nga kryebashkiaku Agron Malaj i cili akuzoi persona pranë kandidatit të koalicionit...

Lidhjet e dyshimta dhe shkurti i artë për “Kacdedjan” me 500 mln lekë tendera problematikë

Kompania e ndërtimit “KACDEDJA” e cila menaxhohet nga Skënder Kacdedja bashkë me Ervis Malajn është një nga të preferuarat e bashkive socialiste, por jo...

Latest news

/5pyetjet.al