-sidi education-spot_img
23.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

arme zjarri

Shkodër/ Sherri degradon në plagosje me armë zjarri, policia jep detajet

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur ditën e sotme në lagjen ‘Salo Halili’ në Shkodër. Si pasojë i plagosur ka mbetur një 24-vjeçar i...

Arrestohet 18-vjeçari me armë dhe kokainë

Tiranë/Posedonte lëndë narkotike dhe mbante armë zjarri në banesë, vihet në pranga një 18-vjeçar. Komisariati i Policisë Nr. 6, në zbatim të masave të planit...

Thika dhe armë zjarri, katër të plagosur rëndë pas sherrit gjakatar mes familjarëve

Katër persona kanë mbetur të plagosur të mërkurën në Lupç të Podujevës. Tre prej tyre janë plagosur me armë zjarri, ndërsa njëri me thikë. Një...

Sulm me armë brenda xhamisë, shtatë të vrarë mes tyre dhe një fëmijë

Shtatë persona u vranë në një sulm në një xhami në provincën Herat të Afganistanit, vonë më 29 prill. Zëdhënësi i Ministrisë së Brendshme, Abdul...

Shkëmbim zjarri në SHBA, 4 oficerë mbeten të vrarë

Katër oficerë u vranë pas një shkëmbimi zjarri pranë një shtëpie në një periferi lindore të  Charlotte, Karolina e Veriut , tha të martën Departamenti...

Gjermani/ Shqiptari vret me armë zjarri pronarin e lokalit

Qyteti i Dusseldorfit është tronditur nga një vrasje me armë zjarri në orët e para të mëngjesit të 28 prillit. Vrasja mësohet se ka ndodhur...

Influencerja e njohur e Tik Tok ekzekutohet para shtëpisë

Influencerja e njohur e TikTok-ut në Irak ka humbur jetën në mënyrë tragjike. Mediat e huaja raportojnë se ylli i TikTok-ut Gufran Sawadi, e njohur...

EMRI/ Në automjet me armë zjarri, në pranga 43-vjeçari

Është arrestuar 43-vjeçari Blerim Gjeta banuese në Shkodër pasi po lëvizte me automjetin e tij me armë zjarri. Njoftimi i policisë: Seksioni i Operacioneve Speciale në...

EMRI/ Ky është i riu që tentoi të vriste vjehrrin jashtë gjykatës

Një person ka tentuar të vrasë ish-vjehrrin e tij jashtë gjykatës në Dragash, pas sherrit me ish-bashkëshorten për divorcin. Omer Mehmeti ka qëlluar me...

Shkëmbim me armë zjarri, njëri shkon me këmbët e tij në qeli

Të shtëna me armë zjarri në Prishtinë. Policia përmes raportit 24-orësh ka dhënë detaje lidhur me rastin, duke njoftuar se nga dy vetura që...

Latest news

/5pyetjet.al