-sidi education-spot_img
33.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

arme zjarri

FOTO/ Policja 21-vjeçare që vrau veten me armën e shërbimit

Vajza në foto është 21 vjeçarja Aldorjana Loshi, efektivja e policisë e cila në banesën e sajë në ‘Ali Dem’ ditën e sotme i...

Qëllohet me armë zjarri në Prizren, raportohen të plagosur

Të shtëna me armë zjarri raportohen në fshatin Gjonaj të Prizrenit, ku kanë mbetur të plagosur dy persona. “Në këtë incident janë të plagosur dy...

Dalin pamjet/ Momenti kur 29-vjeçari zbraz armën ndaj kushëririt (VIDEO)

Janë publikuar pamjet e plagosjes me armë zjarri të 24-vjeçarit mbrëmjen e djeshme në Durrës. Siç njofton policia i riu me inicialet E.B., është qëlluar...

Plagosje me armë zjarri në Durrës

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Durrësit. Një 24-vjeçar i plagosur në këmbë me armë zjarri është...

Qëllohet nga makina! Plagosje me armë zjarri

Një person është plagosur nga të shtënat me armë zjarri në orët e mbrëmjes së djeshme në Prizren, pasi në drejtim të tij është...

Të shtëna me armë drejt ambasadës izraelite, një 14-vjeçar i arrestuar

Ambasada izraelite në Stokholm të Suedisë ishte shënjestër e disa të shtënave me armë këtë mëngjes, njoftuan mediat lokale. Përfaqësuesi i policisë suedeze, Per Fahlström,...

VIDEO/Mes plumbave dhe me cigare në dorë, 40-vjeçari ngre ‘flamurin’ përballë RENEA-s

Në videon e bërë publike nga Policia e Shtetit shihet momenti kur 40-vjeçari Aleks Marku, nga Lezha, është neutralizuar nga Forcat Speciale të RENEA-s,...

Vritet me armë zjarri efektivi i policisë në Fier

Vrasje në Fier. Ditën e sotme janë regjistruar të shtëna me armë në fshatin Baltëz. Nga kjo ngjarje ka mbetur i vdekur një person i...

Shkodër/ Zbulohet autori që plagosi me armë zjarri 24-vjeçarin

Policia ka zbardhur detaje të reja nga plagosja me armë zjarri që ndodhi ditën e sotme në qytetin e Shkodrës. Një 24-vjeçar Jaser Osmani, mbeti...

Pamje nga vendngjarja/ Plagosja e 24-vjeçarit, autori i futi plumbin dhe u arratis

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur ditën e sotme në lagjen ‘Salo Halili’ në Shkodër. Si pasojë i plagosur ka mbetur një 24-vjeçar i...

Latest news

/5pyetjet.al