-sidi education-spot_img
9.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

arratisje

Shqiptari arratiset nga burgu në Zvicër

Një shqiptar nga Kosova ka mundur të arratiset nga burgu “Wauwilermoos i Lucernit” në Zvicër. Ai rezultonte i dënuar për kundërvajtje ndërsa sipas policisë arratisja...

‘Ka informacione…’! Vjen një sinjal i ri? Ku ndodhet Vis Martinaj?

Drejtuesi i i Policisë së Tiranës, Tonin Vocaj nuk ishte në gjendje të jepte një përgjigje mbi fatin e Ervis Martinajt. Vocaj tha se...

Policia i ishte vënë nga pas, shoferja arratiset në det, me makinë…

Pamje të rralla dhe histori të çuditshme raportohen nga Los Angelos i SHBA-ve, ku një shofere ka përfunduar në det bashkë me makinën e...

“Dekonspirimi mori fund”! Ku ndodhet Ervin Martinaj?

Nga Dibra, ministri i Brendshëm Taulant Balla deklaroi se policia e shtetit po punon për të zbardhur përfundimisht fatin e Ervis Martinajt nëse është...

Ushqente derrat me viktimat e tij, kapet mafiozi italian, u arratis nga burgu vetëm me 1 çarçaf

Një bos famëkeq i mafies, i cili u arratis nga një burg i sigurisë së lartë në Itali vitin e kaluar duke përdorur çarçafë,...

Flet në gjyq Dan Hutra: Më bënë komplot! Shokët: Ai do arratisej

Arrest me burg caktoi gjykata për Dan Hutrën dhe tre të tjerët duke quajtur arrestin të ligjshëm dhe duke dhënë arrest pa afat për...

Plani i Dan Hutrës/ Hekurat e prerë dhe çarçaf si litar, pritej vetëm ndërrimi i turneve

Të tjera detaje janë mësuar nga parandalimi i ngjarjes së rëndë në burgun e Fierit, ku i burgosurit përjetë, Dan Hutra në bashkëpunim me ...

Fotot/Ja si Dan Hutra dhe grupi i tij tentuan të prisnin hekurat e qelisë

Ditën e sotme i burgosuri përjetë Dan Hutra tentoi një arratisje si nëpër filma nga burgu i Fierit, ku vuan dënimin e tij për...

Tentoi arratisjen/ Kush është Dan Hutra? I burgosuri përjetë dhe vrasësi i 3 grave

Ditën e sotme i burgosur përjetë, Dan Hutra tentoi të arratisej nga burgu i Fierit, duke thurur një plan në bashkëpunim me 3 të...

Zbardhet plani/ Ja si Dan Hutra tentoi të arratiset ma çarçaf nga burgu i Fierit

Një ngjarje e rëndë është parandaluar në burgun e Fierit, pasi i dënuari përjetë Dan Hutra, në bashkëpunim me tre të paraburgosur të tjerë,...

Latest news

/5pyetjet.al