-sidi education-spot_img
7.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

arrestime

Në kërkim për kultivim droge, arrestohen 2 persona në Elbasan

Dy persona në Elbasan janë vënë në prangat e policisë, pasi ishin shpallur në kërkim për kultivim droge. Mësohet se bëhet fjalë për A. M.,...

I shiti armën Naimit, kush është personi i katërt i arrestuar për vrasjen e Liridonës

Është arrestuar sot edhe personi i katërt i përfshirë në rastin e vrasjes së Liridona Ademajt. Sipas mediave në Kosovë, i arrestuari është Tomë Dodaj...

Arrestohen 3 persona në Fier, një i dënuar me burg për vjedhje

Tre persona kanë rënë në prangat e policisë së Fierit, mes tyre 54-vjeçari Vladimir Halili pasi ishte dënuar me 1 vit e 6 muaj burgim...

Europol aksion në të gjithë Evropën, mbi 500 të arrestuar

Mes 13 dhe 18 nëntorit autoritetet e zbatimit të ligjit në të gjithë Evropën bashkuan forcat kundër trafikut të armëve të zjarrit, trafikun e...

EMRAT/ Kultivuan mbi 10 mijë rrënjë kanabis, arrestohen 3 persona në Shkodër, 6 në kërkim

Policia në Shkodër ka vënë në pranga Arben Shpatin, Pavlin Shpatin, Aurel Fejzon dhe ka shpallur në kërkim Gjovalin Shpatin, Artan Shpatin, Aleksander Shpatin,...

Sherr dhe armë, ushtari plagos 34-vjeçarin, detaje

Policia ka bërë të mundur ndalimin e 27-vjeçarit Ermal Muzhaqi dhe 34-vjeçarit Erges Hoxha, të dy banues në Vlorë pasi dyshohet se ditën e...

Hipi në mbikalim dhe tentoi të hidhet, çfarë ndodhi me 56-vjeçarin në Kamëz

Ditën e sotme në Kamëz, një 56-vjeçar me inicialet F. S., ka hipur në mbikalimin e këmbësorëve dhe ka tentuar të hidhet. Dyshohet se...

Shisnin drogë në disa zona të Tiranës, arrestohen 3 persona

Policia në Tiranë ka arrestuar 3 persona të dyshuar se shisnin doza të lëndëve narkotike në zona të ndryshme të kryeqytetit. Bëhet fjalë për një...

EMRAT/ SPAK në veprim, të tjerë persona të botë së krimit në pranga

Të tjerë personazhe të njohur të botës së krimit janë arrestuar në kuadër të aksionit të mbrëmshëm, ku u prangosën edhe zyrtarë policie, mes...

Dogjën automjete dhe grabitën para, arrestohen 2 ushtarë në Shkodër

Një grup kriminal që vepronte në Shkodër dhe Vaun e Dejës është goditur nga policia, ku si rezultat janë arrestuar 3 persona, Gerisjan Duli,...

Latest news

/5pyetjet.al