-sidi education-spot_img
26.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

banjo

“Çfarë jete është kjo të mos shkosh dot në tualet?”/ Egla e shqetësuar në BBV

"Trafiku" në tualet dhe pritja me minuta të tëra për të kryer nevojat personale ka qenë një ndër problemet që e kanë shqetësuar më...

“Të kam shumë xhan”, Kiara i hap zemrën Luizit

Kiara ka treguar dy qëndrime sa i përket pëlqimit që Luizi ka treguar ndaj saj. Një herë thotë se nuk e sheh dot me sy...

Latest news

/5pyetjet.al