-sidi education-spot_img
4.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

“Çfarë jete është kjo të mos shkosh dot në tualet?”/ Egla e shqetësuar në BBV

Kryesoret

“Trafiku” në tualet dhe pritja me minuta të tëra për të kryer nevojat personale ka qenë një ndër problemet që e kanë shqetësuar më së shumti Eglën, gjatë qëndrimit të saj në shtëpinë e spektaklit televiziv “BBVA3”.

Ashtu si çdo ditë edhe këtë mbrëmje, aktorja është ankuar duke u shprehur se nuk mund të bashkëjetojë më me banorë që nuk lirojnë tualetin.

Rikja e ka dëgjuar por nuk ka lënë asnjë koment për ankesën e Eglës. Ky problem ceket nga aktorja edhe në ‘prime’ dhe madje është bërë një nga arsyet kryesore të nominimeve të saj.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit