-sidi education-spot_img
31.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

Benet Beci

Zjarri në Shkodër, dy zjarrfikësit dhe e moshuara dërgohen në spital

Pasditen e sotme në Shkodër ra zjarri në tregun e rrobave të përdorura ku zjarri ka dëmtuar rreth 100 tregtarë. Flakët e zjarrit dogjën rreth...

Pamjet/ Vihet nën kontroll zjarri masiv në tregun e Shkodrës

Një zjarr i përmasave të mëdha ra pasditen e sotme në lagjen “Qafëhardhi” në qytetin e Shkodrës. Flakët përfshinë tregun e rrobave të përdorura...

Kryebashkiaku i Shkodrës: Një orë e gjysëm luftë e vërtetë, situata u stabilizua

Kryetari i Bashkisë së Shkodrës Benet Beci ka folur në lidhje me zjarrin e rënë në tregzun e rrobave të përdorura në Shkodër. Beci tha...

Zjarri në Shkodër, digjen 25 njësi tregtare, e moshuara merret me barelë

Një zjarri i madh ka rënë pasditen e sotme në Shkodër. Si pasojë e zjarrit të përmasave të mëdha në tregun e rrobave të përdorura...

Ikin dritat në natën e dytë të festivalit të fëmijëve në Shkodër

Kanë ikur dritat në natën e dytë të festivalit të fëmijëve që zhvillohet në Shkodër. Teksa kori ka nisur të këndojë ka ndodhur shkëputja e...

Mamaja u vetëvra së bashku me fëmijët në lumin Buna, reagon Benet Beci

Në lidhje me rastin në Shkodër ka ardhur një reagim i kryebashkiakut të Shkodrës Benet Beci. “Shkodra, por edhe gjithë opinioni publik ndjehen sot të...

‘Ti s’duhet të vish këtu!’ I zuri rrugën drejt memorialit Benet Becit, shoqërohet i riu

Një incident është regjistruar në Shkodër gjatë homazheve para monumentit për nder të 4 dëshmorëve të Demokracisë. Një i ri i ka zënë rrugën kryebashkiakut...

Arti në zi, shuhet dramaturgu shkodran

Dramaturgu shkodran Albri Brahusha ka vdekur në moshën 50-vjeçare. Lajmin e konfirmoi Bashkia Shkodër, përmes një postimi në rrjetet sociale. “Kryetari i bashkisë Shkodër Benet...

Vendimi dhe debati/ Si është e vërteta e shkrirjes së Teatrit “Migjeni” në Shkodër?

Në 24 Janar të këtij viti kryetari i bashkisë Shkodër, Benet Beci ka firmosur që të shkrijë pesë institucione. Nga bujqësia, te arsimi, çerdhet,...

“Më pushkatuan gjyshin…”! Incidenti, kush është shkodrani që i hodhi lulet Becit?

Në ceremoninë përkujtimore të 77-vjetorit të kryengritjes së Postribës për herë të parë një kryebashkiak i majtë vendosi kurora në memorialin e vendosur në...

Latest news

/5pyetjet.al