-sidi education-spot_img
23.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

#benz

Merr flakë ‘benzi’ në mes të Tiranës

Një ngjarje e rëndë është shënuar pak minuta më parë në qendër të kryeqytetit. Një automjet është djegur plotësisht në zonën e kryqëzimit te “Ushtari...

78-vjeçari përplaset nga ‘Benzi’ në Berat, shoferi largohet nga vendngjarja

Një 78-vjeçar është përplasur nga një automjet i cili e ka lënë në mes të rrugës dhe është larguar. Ngjarja ka ndodhur në lagjen "Dëshmorët...

Po shtynin automjetin me difekt, 2 të plagosur rëndë në Sarandë

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në në aksin rrugor Sarandë-Ksamil rreth orës 21:40 ku një automjet "Benz" me drejtues shtetasin E. A.,...

“Bentley”, “Mercedes” dhe “Audi” të mbuluar nga flamuri kuqezi/ Si e festuan shqiptarët Ditën e Pavarësisë në Tiranë? (VIDEO)

Shqipëria feston këtë të hënë 110-vjetorin e pavarësisë, e cila është shoqëruar me urime të shumta të faktorëve politikë të vendit tonë, por edhe...

EMRI/ Me ‘Benzin’ të mbushur plot me emigrantë nga vendet e treta, arrestohet 55-vjeçari në Elbasan!

Një 55-vjeçar ka rënë në prangat e Policisë së Elbasanit, pasi u konstatua me 6 emigrantë të paligjshëm në automjetin e tij. Sipas Policisë, në...

Korçë, “benz”-i fut nën rrota çiklistin

Pasditen e sotme një 67-vjeçar me biçikletë është aksidentuar në aksin Korçë-Pogradec, pranë fshatit Zvirinë.Në njoftimin e policisë thuhet se O. A 27 vjeç...

(FOTO) ‘Benzi’ kthehet përmbys në mes të rrugës pranë ‘Kopshtit Botanik’ në Tiranë

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të enjteje në zonën e njohur si ‘Kopshti Botanik’ në Tiranë. Sipas pamjeve të shpërndara nga LSA, mjeti...

PAMJET / I dehur në timon, shoferi i ‘Benz-it’ përplas punonjësin e pastrimit në aksin Elbasan-Librazhd

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Elbasan-Librazhd, në afërsi të Urës së Lizës, ku mësohet se, një makinë ka përplasur...

Përfshihet nga flakët një makinë në Sarandë

Në orët e para një automjet i tipit benz është përfshirë nga flakët në Sarandë. Ngjarja ndodhi rreth orës 02:40 në lagjen nr.1 në vendin...

Aksident i rëndë në Korçë, Benz-i merr para të moshuarin

Një aksident i rëndë është regjistruar mbrëmjen e sotme në rrugën "Tali Samsuri" në Korçë. Një makinë tip Benz ka përplasur një 75-vjeçar, ky i...

Latest news

/5pyetjet.al