-sidi education-spot_img
10.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

#çekorja

Vrasja e 19-vjeçarit në Shkodër, policia: Ja si ramë në gjurmët e autorit

Policia e Shkodrës për ngjarjen e 18.09.2022, në bulevardin “Bujar Bishanaku”, ku mbeti i vrarë me armë zjarri një 19-vjeçar Erjon Xhenja, është identifikuar...

Hakmarrja për Çekoren u “servir” e ftohtë, i biri në arrati, plumbin e mori i ati

Policia e Shkodrës ka lënë të lirë, Alban Bruçin dhe të atin e ti, si dhe ka rrëzuar dyshimet se ata mund të kenë...

Latest news

/5pyetjet.al