-sidi education-spot_img
20.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

celibashi

Alibeaj: PD do të regjistrohet e do jetë pjesë në zgjedhje

Enkelejd Alibeaj pas mbledhjes me deputetët u shpreh se PD do të regjistrohet në zgjedhje dhe do të jetë pjesë e garës. Në lidhje me...

Celibashi takim me drejtorin e Policisë së Shtetit, Gledis Nano

Gjatë muajit shkurt policia e Shtetit dhe KQZ do të trajnojnë strukturat e policisë qendrore dhe vendore mbi detyrat e Policisë për mirë administrimin...

11 parti regjistrohen për 6 marsin, Celibashi: Vetëm 24 orë kohë për koalicionet

Partitë politikë kanë 24 orë kohë për të regjistruar në KQZ koalicionet. Ky fakt është bërë i ditur nga kreu i KQZ-së, Ilirjan Celibashi. Ai...

Celibashi: Nis asgjesimi i të dhënave të zgjedhësve të zgjedhjeve të 25 Prillit

Kryekomisioneri Ilirjan Celibashi deklaroi sot në një konferencë për shtyp se ka nisur asgjësimi i të dhënave të zgjedhësve të zgjedhjeve të shkuara si dhe materialet...

Latest news

/5pyetjet.al