-sidi education-spot_img
9.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

cmimi

OSHEE drejt rritjes së çmimi të energjisë për furrat e bukës me pastiçeri dhe bar-kafe

Furrat e bukës që kanë të integruara shërbime të tjera si pastiçeri apo bar kafe do të diferencohen në tarifat që paguajnë për energjinë. Gjatë...

Luiz Ejlli lëshon ‘bombën’: Do futem në Big Brother

Fituesi i Big Brother Vip Albania 2, Luiz Ejlli ka habitur fansat me deklaratën e tij të fundit. Gjatë një koncerti këngëtari ka surprizuar të...

Nuk do ta besoni se me çfarë çmimi shitet benzina në Libi!

Çmimi i benzinës pa plumb 95 oktan tashmë ka kaluar 2 euro për litër në shumë pjesë të botës. Pak ditë më parë keni...

Ronaldo kërkon 5 mijë eurot, por Luizi ende nuk ka marrë 100 milionët e çmimit të madh

Gjatë episodit të “Kepit të VIP-ave”, u dha biseda që zhvilloi Ronaldo Sharka me Jori Dellin dhe Keisi Medinin për 5 mijë euroshin e...

Çmimi i Madh i Austrisë, Verstappen nuk di të ndalet, triumfon përsëri

Max Verstappen nuk fal. Piloti holandez tregon edhe një herë se mbetet më i miri, teksa sot triumfoi në garën e Çmimit të Madh...

Zbulohet çmimi i fustanit që Bora Zemani veshi në dasmën e Kleas dhe Elgitit

Dasma e  Klea Hutës dhe Elgit Dodës mbrëmjen e së dielës, mblodhi një sërë personazhesh VIP, ku e ftuar ishte edhe moderatorja Bora Zemani,...

Steven Spielberg nderohet me Ariun e Artë në Berlinale 2023!

Berlinale është rikthyer në format të plotë. Pas dy vjet kufizimesh pandemie Potsdamer Platz sërish gëlon nga vizitorët e shtumtë nga e gjithë bota,...

Në Evropë bie çmimi i gazit

Çmimi i gazit natyror në Evropë më 17 shkurt ka rënë nën 50 euro, për herë të parë në pothuajse një vit e gjsmë. Çmimi...

Sjellja e pahijshme e banorëve, ulet çmimi i madh i BBV2

Ditën e sotme banorët janë përballur me një tjetër provë në Big Brother VIP Albania. “Prova e mosreagimit” – është detyra tjetër që iu dha...

Grevë në Itali për rritjen e çmimit të karburantit!

Pronarët e karburanteve në Itali do të nisin një grevë 48-orëshe nga mbrëmja e së martës deri të enjten, pasi nuk arritën një marrëveshje...

Latest news

/5pyetjet.al