-sidi education-spot_img
24.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Finalja e madhe Partizani-Egnatia por sa kushtojnë biletat?

Kryesoret

Partizani dhe Egnatia do të diskutojnë mes tyre titullin kampion në ndeshjen finale që do të luhet të dielën e ardhshme në “Air Albania”. Në takimin në fjalë, të dy skuadrat do të kërkojnë të kenë një mbështetje të madhe nga tifozeria përkatëse.

Ndërkohë, çmimet e biletave të caktuara nga FSHF variojnë nga 1 mijë lekë pas porte, deri në 10 mijë lekë në tribunë VIP për të parë këtë sfidë ku do të kurorëzohet kampionia e Superiores.

ÇMIMET E BILETAVE TË VENDOSURA NGA FSHF

Çmimet nisin nga 1.000 lekë të reja në tribunat pas porte dhe këndore, ndërsa biletat në tribunat E103, 107, 204 dhe 208 do të kenë çmimin 1.500 lekë të reja.

Sakaq, biletat në tribunat E 104, 105, 106, 205, 206, 207 do të shiten me çmimin 2.000 lekë të reja për finalen.

Biletat në tribunat Ë101,102, 106 dhe 107 do të shiten me çmimin 4.000 lekë për sfidën finale.

Në tribunën Vip Gold Ë103 dhe 105, biletat do të shiten 8.000 lekë për takimin final.

Ndërkaq, në tribunën VIP Platinum çmimet e biletave për ndeshjen finale do të kushtojnë 10.000 lekë të reja.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit