-sidi education-spot_img
31.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

Dan Hutra

Vrasësi i grave hap “Kutinë e Pandorës”?

Dan Hutra i njohur si vrasësi i tre grave dhe plagosjes së tre të tjerave i arrestuar në 1 Mars të vitit të kaluar...

Flet në gjyq Dan Hutra: Më bënë komplot! Shokët: Ai do arratisej

Arrest me burg caktoi gjykata për Dan Hutrën dhe tre të tjerët duke quajtur arrestin të ligjshëm dhe duke dhënë arrest pa afat për...

I dhanë një dorë Hutrës që të arratisej, izolohen të katërt në “41-Bis”

Një ditë pas tentativës për t’u arratisur nga burgu i Fierit ku ndodhen, Drejtoria e Përgjithshme e Burgjeve ka marrë vendimin për t’i izoluar...

Si e kurdisi planin për t’u arratisur nga burgu njeriu që vrau tre gra për një orë?

Zbardhen detaje të reja lidhur me planin e arratisjes nga Dan Hutra, autor i disa vrasjeve dhe plagosjeve, si edhe tre të burgosurve të...

Plani i Dan Hutrës/ Hekurat e prerë dhe çarçaf si litar, pritej vetëm ndërrimi i turneve

Të tjera detaje janë mësuar nga parandalimi i ngjarjes së rëndë në burgun e Fierit, ku i burgosurit përjetë, Dan Hutra në bashkëpunim me ...

Fotot/Ja si Dan Hutra dhe grupi i tij tentuan të prisnin hekurat e qelisë

Ditën e sotme i burgosuri përjetë Dan Hutra tentoi një arratisje si nëpër filma nga burgu i Fierit, ku vuan dënimin e tij për...

Tentoi arratisjen/ Kush është Dan Hutra? I burgosuri përjetë dhe vrasësi i 3 grave

Ditën e sotme i burgosur përjetë, Dan Hutra tentoi të arratisej nga burgu i Fierit, duke thurur një plan në bashkëpunim me 3 të...

Berisha: Vrasësi i grave Dan Hutra mblodhi vota për Rakip Sulin

Ish-kryeministri Sali Berisha u shpreh se Dan Hutra, njeri që vrau tre gra ishte punësuar nga Rakip Suli, kryetari i bashkisë Kamzë për të...

ILD përfundon verifikimet: Dan Hutra u lirua në përputhje me ligjin

Inspektori i Lartë i Drejtësisë ka nisur verifikimet për lirimin nga burgu të Dan Hutrës, i cili është autor i disa masakrave në Tiranë. Sipas...

U mori jetën tre grave, Dan Hutra: Kur të dal do të vras edhe këtë

Marjana Gurakuqi është gruaja e parë të cilën e la të plagosur Dan Hutra më 1 Mars 2023 në Tiranë kur nisi sagën e...

Latest news

/5pyetjet.al