-sidi education-spot_img
27.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

deputeti

Vijon eksodi/ Bashës i ikën edhe deputeti i tretë?

Ditën e sotme Lulzim Basha pritet që të vendosë për të ardhmen pas heqjes së vulës. Në 14:00 do të mbledhë strukturat dhe do...

‘Kush na e bëri’-Dalin përgjimet e ish-deputetit Ndoka, si do e vriste Durim Bamin

Janë zbardhur pjesë nga dosja hetimore në lidhje me arrestimet e kryera nga SPAK 3 ditë më parë, ku u lëshuan 50 urdhër-arreste. Në dosje...

Noka: Si u bë kaldajisti pronar i inceneratorit të Tiranës

Një tjetër denoncim për inceneratorin e Tiranës nga foltorja e Parlamentit. Deputeti i PD-së, Flamur Noka u shpreh se të gjithë personat e përfshirë...

Shpërthimi në Lushnjë/ Familjarët: Deputeti Çela i punësoi vetë dy viktimat

Dy muaj nga tragjedia në biznesin e  deputetit socialist Bujar Çela, ku humbën jetën Roland dhe Elidon Hoxha, pesë punonjës të pezulluar nga shkalla...

Plazh në Kuvend? Deputeti i PD shkon me çadër, kunj për Xhaçkën: Ndau shqiptarët!

Deputeti i PD-së, Asllan Dogjani, ka shkuar në Kuvend me çadër plazhi, duke ironizuar Olta Xhaçkën. Një veprim që vjen si kundërpërgjigje ndaj deputetes Olta...

FOTOLOLAJM/ Kuvendi ‘zgjidh’ hallet e popullit, deputeti i PS-së zgjedh skemat e lojës

Pas 5 muajsh flakadanë, zhurmues e zënka, Kuvendi ditën e sotme iu kthye normalitetit duke u rikthyer tek rutina e dikurshme. Në një seancë kur...

Shpërthimi me dy viktima në Lushnje, Balla: Kukuvajkat të heshtin

Ministri i Brendshëm Taulant Balla kërkoi që politika të lerë drejtësinë që të punojë për të zbardhur ngjarjen në Lushnje ku vdiqën dy persona,...

Babë e bir humbën jetën nga shpërthimi, nisin hetimet, deputeti merret në pyetje

Nga prokuroria ende nuk janë nxjerrë motivet që sollën shpërthimin tragjik në Lushnje ku humbën jetën babë e bir gjatë orarit të punës, 7...

Prekja fatale! Si ndodhi tragjedia në Lushnjë, babë e bir vdiqën, deputeti në spital

E premtja ishte e zezë për Lushnjen. Babë e bir vdiqën dje dhe deputeti Bujar Çela u plagos dhe ndodhet në spitalin e Traumës...

Pallati u dëmtua prej erës, deputeti i PD: Dëshmi e korrupsionit

Me situatën e krijuar nga moti i keq në vend është raportuar se edhe fasada e një pallati në Milot, në bashkinë e Kurbinit...

Latest news

/5pyetjet.al