-sidi education-spot_img
34.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

#dhune ne familje

E pazakontë në Shkodër! Dyshohet se dhunoi bashkëshortin, procedohet gruaja

Një ngjarje e çuditshme dhe e pazakontë ka ndodhur në Shkodër pasi një 23-vjeçar është proceduar pasi dyshohet se ka dhunuar bashkëshortin. 'U procedua M....

Po vraponte për t’i shpëtuar dhunës së burrit, gruaja goditet nga makina

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kosovë ku një grua është goditur aksidentalisht nga një veturë. Policia e Kosovës njofton se viktima duke ikur...

Dyshime për xhelozi, burri hidhet nga ballkoni që t’i shpëtojë gruas

Dyshimet për tradhëti dhe xhelozia janë bërë shpresh problem dhune në familjet kosovare. Një rasti i tillë ka ndodhur dhe në Gjakovë ku një çift...

Nga dhuna në familje te përplasja e një 28-vjeçareje, në pranga 2 të rinj

Janë arrestuar dy persona dhe po procedohen 2 të tjerë në Durrës për vepra të ndryshme penale. Arrestimet në flagrancë kanë ardhur si pasojë e...

Dyshohet se dhunoi bashkëshorten, arrestohet 62-vjeçari në Korçë

Policia e Korçës ka arrestuar një 62-vjeçar i cili dyshohet se ka dhunar bashkëshoen e tij. “Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë...

Dhunë brenda familjes në Fier, gruaja godet me tullë në kokë burrin

Një 50-vjeçare në Fier ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortit të saj, duke e goditur me tullë në kokë. Policia informon se ajo është proceduar në...

Polica e Kosovës ka shpallur në kërkim xhudistin Akil Gjakova, ja arsyeja

Policia e Kosovës ka shpallur në kërkim xhudistin Akil Gjakova pasi ai akuzohet se ka kryer dhunë në familje. Policia ka bërë thirrje për secilin...

47-vjeçarja bën për spital nënën në Korçë

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në Korçë këtë të martë. Një 47-vjeçare ka dhunuar për arsye ende të paqarta nënën e saj....

I dënuar më parë për dhunë në familje, i gjendet kallashnikovi në banesë 48-vjeçarit

Një 48-vjeçar është arrestuar nga policia në Elbasan pasi iu sekuestrua në banesë një kallashnikov. "Në kuadër të këtij operacioni, në banesën e shtetasit K....

‘Unë e dua atë, nuk dua të shkoj në burg’ ushtroi dhunë ndaj gruas, lirohet 50-vjeçari shqiptar

Një 50-vjeçar shqiptar është liruar nga burgu pas denoncimit të djalit të tij se ushtronte dhunë ndaj nënës së tij. Gjykata i ka hequr masën...

Latest news

/5pyetjet.al