-sidi education-spot_img
16.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

dollar

Ç’po ndodh në tregun valutor? Rriten ndjeshëm monedhat e huaja

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do blihet me 110.8 lekë dhe do shitet me 103 lekë. Monedha evropiane euro do blihet...

KËMBIMI VALUTOR, ja me sa shitet dhe blihet euro

Në tregun e këmbimit valutor shqiptar një dollar amerikan sot blihet me 95.8 lekë dhe shitet 97.3 lekë. Monedha evropiane euro blihet me 104.4 lekë...

KËMBIMI VALUTOR, euro dhe dollari rritje të lehtë, ja me sa shiten dhe blihen

Në tregun e këmbimit valutor shqiptar një dollar amerikan sot blihet me 95 lekë dhe shitet 96 lekë. Monedha evropiane euro blihet me 104.2 lekë...

Këmbimi valutor sot, e diel, 13 gusht 2023

Sot në tregun valutor dollari amerikan blihet me 113.3 lekë dhe shitet 114.5 lekë. Euro sot blihet me 116.7 lekë në shitje, sot këmbehet me 117.5...

KËMBIMI VALUTOR: Euro dhe dollari “marrin veten”

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do të blihet me 92.7 lekë dhe do të shitet me 95.7 lekë. Monedha evropiane euro do...

KËMBIMI VALUTOR: Euro dhe paundi bien ndjeshëm!

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do të blihet me 93.3 lekë dhe do të shitet me 105.1 lekë. Monedha evropiane euro...

Njihuni me këmbimin valutor sot, 23 Korrik 2023

Monedha e eurozonës shitet sot me 101.6 lekë. Dollari amerikan këmbehet me 91.7 lekë. Paundi britanik kap sot vlerën e 117.4 lekëve. Dollari kanadez këmbehet në tregun valutor me 71.5 lekë. Franga zvicerane kap vlerën e 105.4 lekëve. Dhe së fundmi jeni japonez, shitet me 0.64 lekë.

KËMBIMI VALUTOR: Me sa blihen dhe shiten monedhat e huaja?

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do të blihet me 90.3 lekë dhe do të shitet me 91.6 lekë. Monedha evropiane euro...

KËMBIMI VALUTOR SOT: Sa blihen dhe shiten monedhat e huaja!

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do të blihet me 89.9 lekë dhe do të shitet me 101.3 lekë. Euro sot do...

Këmbimi valutor sot, e enjte, 20 korrik 2023

Në tregun e këmbimit valutor shqiptar sot një dollar amerikan do të blihet me 89.5 lekë dhe do të shitet me 90.8 lekë. Euro do...

Latest news

/5pyetjet.al