-sidi education-spot_img
19.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

e diell

Nisja e punës së re, Ronaldo ka diçka për t’i thënë vetes dhe atyre që e besuan

Pasditen e djeshme filloi sezoni i pestë i emisionit të dashurisë “Përputhen”. Këtë vit ky emision ka ardhur me risi, nisur nga prezantuesja që do...

Pjesë e BBV3? Egli Tako zbulon ftesën e marrë nga produksioni

Nga ndarja me aktorin Olsi Bylyku, te karriera dhe projektet e reja, Egli Tako na zbuloi disa nga ‘sekretet’ nga jeta e saj në...

“Sytë e mi gjak”, Dea Mishel rrëfen “vuajtjet” nga puna e saj e re

Një ditë më parë u zbulua se këtë sezon të ri Dea Mishel do të vijë si moderatore në një rubrikë të re në...

Moderator dhe këngëtar njëkohësisht, Maestro rikthehet në ekran

Një rubrikë tërësisht e re dedikuar muzikës popullore do t’i shtohet këtë sezon programit “E Diell” në Top Channel. Muzika popullore, pjesë e rëndësishme e...

Yjet e BBV “pushtojnë” ekranin, ja ku do t’a shohim Maestron këtë sezon

Armaldo Kllogjeri është një nga personazhet më të dashur të BBV2 dhe që pas daljes nga programi ai  ka qenë mjaft aktiv me koncerte. Por...

Luizi nxënës i mamit të Gertit, ish-banori rrëfen bëmat e “Luanit”

Gjatë qëndrimit në shtëpinë e “Big Brother VIP”, Luizi zbuloi se kishte pasur mësuese nënë e Gertit, një tjetër banor. I ftuar në rubrikën “Dielli...

Pas politikës, Nard Ndoka do të moderojë emisionin e tij në Top Channel

Pas rrugëtimit të tij në politikë, Nard Ndoka ndryshon ‘korsi’. Ish-ministri do të vijë tashmë në rolin e moderatorit. Vetë Ndoka ka zbuluar se...

Habit sërish Shqipja e “Përputhes”: Vajzat shesin veten, 16-vjeçaret shohin makinat

Ish konkurrentja e Përputhen, Shqipe Hysenaj e ftuar në E diell ka bërë deklaratë të fort për takimet midis vajzave dhe djem. Ajo ka shprehur...

“Oboboo…”, Alvisa në siklet, moderatorja e njohur bie nga skena

Të papriturat nuk kishin fund edhe në këtë puntatë të “Dielli apo Hëna”. Kësaj radhe ajo e cila u rrëzua në mes të skenës...

Me kë do e tradhtoje burrin për një natë? Paloma i lë të gjithë pa fjalë

Gazetarja Rudina Demneri, e njohur si Paloma dhe bashkëshorti i saj Alandi ishin të ftuar së fundmi në një intervistë në “E diell” ku...

Latest news

/5pyetjet.al