-sidi education-spot_img
21.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Pjesë e BBV3? Egli Tako zbulon ftesën e marrë nga produksioni

Kryesoret

Nga ndarja me aktorin Olsi Bylyku, te karriera dhe projektet e reja, Egli Tako na zbuloi disa nga ‘sekretet’ nga jeta e saj në rubrikën “Mos i bjer me top” në “E Diell” .

Gjithashtu Egli ka treguar se ka marrë një ftesë nga produksioni për të qenë pjesë e “BBV3”.

 Kërkesa po dëshira jo, nuk mendoj se jam natyra dhe karakteri që i përshtatet atyre formateve në “BBV” do më njihni për atë Eglin që është jashtë kornizës serioze që është si fëmijë që është si fëmijë e qeshur, e hedhur pak budallaqe…  

Pas më shumë se 2 vitesh lidhje, Egli dhe Olsi vendosën të vazhdojnë të ndarë rrugëtimin e tyre të jetës. Megjithatë ata duket se ndodhen vetëm 1 postim larg në rrjete sociale, pasi shpesh i kemi parë të bëjnë dedikime apo ‘thumba’ njëri-tjetrit.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit