-sidi education-spot_img
20.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Nisja e punës së re, Ronaldo ka diçka për t’i thënë vetes dhe atyre që e besuan

Kryesoret

Pasditen e djeshme filloi sezoni i pestë i emisionit të dashurisë “Përputhen”.

Këtë vit ky emision ka ardhur me risi, nisur nga prezantuesja që do të jetë Megi Pojani dhe deri te mënyra si do zhvillohen takimet.

Edhe në pjesën e stafit të emisionit ka risi, pasi këtë vit i është bashkuar edhe Ronaldo Sharka.

Muajin e shkuar zbuluam që ai do të kishte një rol në stafin e këtij programi, ndërsa pas puntatës së parë ditën e djeshme, moderatori është bërë pakëz emocional dhe ka folur për këtë detyrë të re.

Në një shkrim të gjatë në story Ronaldo fillimisht u shpreh krenar për veten, më pas falenderoi të gjithë ata që besuan tek ai.

Kujtojmë që Sharka është edhe në rolin e moderatorit në “E diell” me rubrikën “Mos i bjer me top”.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit