-sidi education-spot_img
6.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

EDUKATORE

Dhuna dhe braktisja e foshnjës, Pampuri: Kontrolle periodike të gjendjes psiko-sociale të edukatoreve

Deputetja demokrate, Oriola Pampuri, ka reaguar në lidhje me dy ngjarjet e rënda që tronditën opinionin publik gjatë kësaj jave, dhunimin e 3-vjeçares në...

Si e theu këmbën fëmija? Flet edukatorja e arrestuar: Kërceu mbi krevat

Mbrëmjen e djeshme u arrestua nga policia pas 10 ditësh nga momenti që ndodhi ngjarja, edukatorja e kopshtit privat te zona e “Ali Demit”...

“Edukatoren bëjeni shembull”, qytetarët protestë te Ministria e Brendshme

Qytetarë të shumtë kanë protestuar ditën e sotme pas rastit dhunimit të një 3-vjeçareje në një kopsht privat në kryeqytet. https://5pyetjet.al/2023/11/09/dhunimi-i-3-vjecares-qytetaret-ne-proteste-ne-kopshte-ska-kontrolle-edukatoret-te-pakualifikuara/ Ata nisën tubimin e tyre...

Dhunimi i 3-vjeçares, qytetarët marshojnë drejt Ministrisë së Brendshme

Dhjetëra qytetarë në kryeqytet protestojnë sot, pas rastit të dhunimit të vajzës 3-vjeçare në një kopshtin privat në kryeqytet. Pas protestës para Ministrisë së Arsimit,...

Dhunimi i 3-vjeçares, qytetarët në protestë: Në kopshte s’ka kontrolle, edukatoret të pakualifikuara

Qytetarë të shumtë janë mbledhur pasditen e sotme pranë Ministrisë së Arsimit për të protestuar pas rastit të rëndë të dhunimit të një 3-vjeçareje...

Dhuna ndaj 3-vjeçares, arrestohet edukatorja

Edukatorja Majlinda Dehima është arretsuar nga policia pasi dyshohet se dhunoi vajzën 3-vjeçarare në kopshtin "Stinët" në kryeqytet. "Në vazhdim të veprimeve të thelluara hetimore...

Dhuna ndaj 3-vjeçares, qytetarët protestë te Ministria e Arsimit: Burg për edukatoren!

Qytetarët janë mbledhur sot në protestë para Ministrisë së Arsimit për dhunën e ushtruar ndaj 3-vjeçares në kopshtin privat “Stinët”. Protestuesit bëjnë thirrje që edukatorja...

Dëshmia e edukatores: E godita për të marrë pjesë në mësim! Këmbën mund ta ketë dëmtuar te krevati

Edukatorja Majlinda Dehima, e cila është nën hetim si e dyshuar për kryerjen e veprës penale "Keqtrajtimi i të miturve", në polici ka deklaruar...

Dhuna ndaj 3-vjeçares në kopësht, pezullohen 3 zyrtarë të policisë

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Muhamet Rrumbullaku, ka reaguar për ngjarjen e ndodhur në një kopsht privat, rast për të cilin familjarët...

Dështimi në mes të Tiranës, fëmija me këmbën e thyer, kopshti pa licencë dhe fshehja

Dhunimi i një fëmije 3-vjeç në një kopsht privat në zonën e “Ali Demit” në Tiranë i ka tronditur të gjithë. Pamjet janë të...

Latest news

/5pyetjet.al