-sidi education-spot_img
24.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

era

E premtja vjen me rrufe, shi dhe erë (Parashikimi i motit)

Ditën e premte vendi ynë do të jetë në ndikim të kushteve atmosferike të paqëndrueshme. Moti parashikohet të jetë me vranësira dhe prej mesdite...

Shi dhe diell! Si do të jetë fundjava? Lexoni parashikimin e motit

Shërbimi Meteorologjik Ushtarak parashikon që dita e Shtunë do të jetë në ndikim të kushteve atmosferike realaivisht të qëndrueshme. Moti parashikohet të jetë me kthjellime...

“Reshje intensive”, ja cila pjesë e territorit preket/ Moti

Ditën e nesërme priten reshje mesatare deri lokalisht intensive në qarkun Shkodër të shoqëruara me shtrëngata. Ndërsa në qarqet e tjera priten reshje të dobëta...

“Dita nis me reshje shiu”/ Moti nesër

Për ditën e nesërme vendi ynë pritet të jetë nën ndikimin e kushteve atmosferike të paqëndrueshme. Moti parashikohet të jetë me vranësira si dhe intervale...

Reshje në një pjesë të vendit? Ja si pritet të mbyllet dita e fundit të vitit/ Moti

Ditën e nesërme priten reshje të dobëta në disa qarqe të vendit dhe lokale të dobëta në pjesën tjetër të qarqeve. Temperaturat minimale dhe maksimale...

Fundjava e festës! A do e favorizojë moti atmosferën e natës së ndërrimit të viteve

Fundjava do të jetë në ndikim të kushteve atmosferike të qëndrueshme. Moti parashikohet të jetë më alternime vranësirash si dhe intervale kthjellimesh. Në orët e mëngjesit...

“Si në polin e veriut!” Temperaturat nën 0 në ditët e fundit të 2023/ Moti

Ditën e premte vendi ynë do të vijojë të jetë në ndikim të kushteve atmosferike të qendrueshme. Moti parashikohet të jetë më alternime kthjellimesh dhe...

“Fundi i vitit si në mesin e verës”, ja çfarë ndodh me temperaturat nesër/ Moti

Ditën e nesërme vendi ynë do të ndikohet nga kushte të qëndrueshme atmosferike kjo falë masave ajrore të thata me origjinë perëndimore. Moti parashikohet i...

Temperaturat nën 0 para natës së ndërrimit të viteve/ Moti

Ditën e mërkurë vendi ynë do të ndikohet nga kushte atmosferike të qëndrueshme. Moti pritet të jetë i kthjellët e vranësira të pakta gjatë...

Java e fundit e vitit, a duhet ta kemi çadrën me vete/ Moti

Ditën e nesërme në të gjithë territorin e vendit nuk priten reshje shiu. Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë: në bregdet: 8 /...

Latest news

/5pyetjet.al