-sidi education-spot_img
23.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

fadil nasufi

A do arratiseni si Ahmetaj? Deputeti i “sulet” gazetarit: Çfarë lidhje kam unë?!

Në dosjen e Arben Ahmetajt që ka kopsitur SPAK-u ka dalë edhe emri i dy deputetëve të PS-së, ish-kryetarë bashkie të Fierit dhe Beratit,...

Deputetët dhe ministrat “lajnë duart” me Dakon: Tani le ta paguajë në burg

Ish-kryetari i bashkisë së Durrësit, Vangjush Dako u arrestua dy ditë më parë me akuzën e shpërdorimit të detyrës për dy dosje. Sot doli në...

Latest news

/5pyetjet.al