-sidi education-spot_img
25.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

Feyenoord

Holandezët provokojnë sërish, djegin flamurin e Romës

Pak momente na ndajnë nga nisja e finales së Feyenoordit me Romën, por tifozët holandezë duket se nuk do ti kursejnë provokimet për kondërshtarët. Ata...

VIDEO- Xhongleri shqiptar jep “shfaqje” për tifozët e Feyenoordit

Fenomeni shqiptari xhonglimit, Fabian Duro ka mahnitur tifozët e Feyenoordit në Pedonale. Duro ka mbajtur një shfaqe për ata, dhe tifozët nuk i kanë kursyer...

Marku, tifozi holandez në Tiranë, po Murinjon pse e hoqën?

Nga Ben Blushi Luan Feynord me Romën, do dalim për foto, tha Albani Dua ti bëj një foto trajnerit të Romës, Jose Murinjos, thashë unë Ske ku...

Frikë nga huliganët! Garda blindon institucionet

Garda e Republikës ka marrë në mbrojtje institucionet e rëndësisë së veçantë për shkak të frikës nga huliganët e Romës dhe Fejnordit që ndodhen...

Francesco Totti në Tiranë (FOTO)

Ish-kapiteni legjendar i Romës Francesco Totti ka mbërritur në kryeqytetin shqiptar për të mbështetur ekipin e tij të zemrës në finalen e madhe përballë...

Italianët nga deti, holandezët nga veriu “pushtojnë” Tiranën

Kur na ndajnë vetëm pak orë nga finalja e madhe e Conference League në Tiranë ende vijojnë që të futen tifozë të dy ekipeve...

VIDEO-Festë e çmendur në ajër! Bëhuni gati, po vijnë ultrasit e Romës

Sonte në mbrëmje do të zhvillohet finalja e madhe e Conference League mes Romës dhe Fejnordit. Tifozët e dy ekipeve vijojnë që të vijnë...

Huliganët “pushtojnë” Tiranën, BBC: Përleshje me shishe, shkopinj dhe gurë

Janë të shumta mediat botërore që i kanë bërë jehonë asaj që po ndodh në Tiranë në prag të finales mes Romës dhe Fejnordit....

Dhuna në Tiranë, 30 të lënduar, mes tyre 20 efektivë policie

Mësohet se si pasojë e dhunës në rrugët e Tiranës mbrëmjen e së martës janë dërguar në spital 30 persona. Përplasjet e dhunshme ndodhën mes...

Tirana, kryeqyteti europian i futbollit për një ditë, vijnë me qindra tifozë të tjerë

Rreth 700 tifozë të tjerë kanë mbërritur mëngjesin e së mërkurës në portin e Durrësit me dy tragete të nisur mbrëmjen e kaluar nga...

Latest news

/5pyetjet.al