-sidi education-spot_img
2.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

FIFI

Nga Luizi, Arbana, Loriku e Fifi, si reaguan VIP-at për ndarjen nga jeta të Mirush Kabashit

Aktori i mirënjohur i teatrit dhe kinemasë shqiptare, Mirush Kabashi, ka vdekur në moshën 75-vjeçare. Lajmi u konfirmua nga familjarë të tij me anë të...

Fifi e lënduar nga vlerësimi i jurisë, fajëson Gracianon/ Biseda

Fifi nuk është e kënaqur me vlerësimet e jurisë së “DWTS” për performancat e saj deri tani. Gjatë provave ditore ajo ka biseduar me partnerin...

“Ç’ mu desh mua!”, konkurrentes së “DWTS” i ndodh e papritura: Nuk po shoh

Në natën e dytë të "Dancing With The Stars" do të ketë për herë të parë një eliminim, e për këtë arsye konkurrentët po...

Adisi xheloz për Fifin? Ja si ka ndryshuar marrëdhënia e tyre pas lindjes së djalit

Këngëtarja Fifi, Filloreta Raçi, ka folur për marrëdhënien e saj me partnerin Adis Patushi, pas lindjes së djalit të tyre në emisionin "Më lër...

Fifi lë pas konfliktet e vjetra, përgatitet për garën e re…

Është konfirmuar tashmë që Fifi do të jetë konkurrente e programit të kërcimit “DWTS”. Siç duket ajo i ka lënë pas mëritë e BBV...

“Mezi po pres”, Fifi vjen me një projekt të ri

Fifi ka zbuluar projektin e ri muzikor i cili do të jetë një bashkëpunim ku pas projektit “Përjetësi” me të cilën korren sukses të madh...

Maestro dhe Fifi në të njëjtin emision? Ja ku do t’i shohim ish-yjet e BBV

Vetëm pak ditë na ndajnë nga fillimi i edicionit të dytë të “Dancing with the stars”, ku gjithçka duket gati tani për të mirëpritur...

Do të performonte te lokali ku vdiq 17-vjeçari, Fifi: Ngjarja më la në shok

Filloreta Raçi, e njohur si Fifi, ishte këngëtarja e cila do duhej të performonte mbrëmjen tragjike në “Orange Club” në Sarandë ku humbi jetën...

Do të performonte në club-in ku humbi jetën 17-vjeçari, Fifi: Ngjarja më la në shok

Filloreta Raçi, e njohur si Fifi, ishte këngëtarja e cila do duhej të performonte mbrëmjen e kaluar në “Orange Club” në Sarandë, por fatkeqësia...

Fifi e zhgënjyer nga puna kësaj vere: Me sa duket nuk jam shumë in në treg

Këngëtarja e njohur, Fifi ka bërë disa postime në rrjete sociale me anë të të cilave tregon se këtë vit nuk është ftuar për...

Latest news

/5pyetjet.al