-sidi education-spot_img
8.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

gjuha turke

Turqishtja në shkolla dhe ndikimi i vizitës së Erdogan në Shqipëri

Nga Ilda HoxhaPërfshirja e gjuhës turke në shkolla është një prej marrëveshjeve mes Turqisë dhe Shqipërisë. Marrëveshja u zyrtarizua me VKM thuajse një muaj...

Latest news

/5pyetjet.al