-sidi education-spot_img
23.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

Gledian Llatja

Elbasani mbi 50 tendera me “flamur të kuq”

Tenderat janë kthyer shumë herë në kryefjalë për shkak të manovrave që përdoren për të fituar garën që sjell më pas edhe keqmenaxhimet e...

Denoncimi/ Boçi: Skandal! Bashkia e Elbasanit 100 milionë lekë tender pa garë

Kandidati i PD-së për bashkinë e Elbasanit në zgjedhjet e 14 Majit, Luçiano Boçi ka denoncuar sot një tender, sipas tij korruptiv që ka...

Paguhen punëtorët por inceneratori i Elbasanit nuk djeg mbetje

Drejtuesi rajonal i Inspektorati Shtetëror të Punës dhe Shërbimeve Shoqërore, Egliver Laloshi i tha BIRN se rrogat e prapambetura për dy muaj për 30...

LIVE-Debati/ Kryebashkiaku i Elbasanit: Inceneratori ka një muaj që është fikur

Gledian Llatja, kryetar i Bashkisë Elbasan dëshmoi sot në komisionin hetimor të Kuvendit për inceneratorët. Deputetët e PD-së të zgjedhur në komision u shprehën...

Latest news

/5pyetjet.al