-sidi education-spot_img
32.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

greminë

Bie makina në humnerë, vdes kryeplaku i fshatit

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e të shtunës në aksin rrugor Fushë Buall-Shushicë, ku një mjet ka humbur kontrollon duke rënë disa...

Aksident i frikshëm në Librazhd! Makina për pak përfundon në greminë

Dy makina janë aksidentuar mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Elbasan-Librazhd, Të plagosur kanë mbetur drejtuesit e automjeteve të identifikuar si K.R 36 vjeç, O.L,...

Mjeti shpërtheu në greminë, reagon policia, ja kush është viktima

Policia ka reaguar me një informacion paraprak në lidhje me aksidentin e rëndë të ndodhur pak më parë në aksin rrugor Kardhiq-Delvinë, ku një...

Aksident tragjik! Mjeti bie në greminë, ndërron jetë mes flakëve shoferi

Një aksident tragjik është regjistruar pasditen e kësaj të marte në aksin rrugor Gjirokastër-Karadhiq, pranë tunelit të Skërficës. Një autobot i ngarkuar me solar ka...

Aksident në Gjirokastër! Autoboti bie në greminë dhe shpërthen në flakë

Një aksident i rëndë është regjistruar pasditen e kësaj të marte në aksin rrugor Gjirokastër-Karadhiq. Një autobot ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në...

Dje u vetëplagos me armë, 4 vite më parë ish-efektivi i RENEA-s i shpëtoi vdekjes në greminë

Ish-efektivi i RENEA-s, Bledar Beluli, u vetëplagos ksidentalisht me armë zjarri mbrëmjen e djeshe.  Ngjarja ndodhi në Tiranë, pranë Casa Italias, ndërsa mësohet se...

DETAJE/ Vdekja e gjermanes në Shalë, 5 turistët ranë në greminë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Shalë të Shkodrës, ku një grup turistësh që kanë qenë duke ngjitur malin, në afërsi të...

Tragjike/ Autobusi me 30 pasagjerë bie në humnerë, ka të vdekur dhe të plagosur

Të paktën dy persona kanë humbur jetën, ndërsa disa persona janë lënduar në një aksident që ka ndodhur ditën e sotme në rrugën Cetinje...

Autobusi bie në greminë, 24 të vdekur

Të paktën 24 persona u vranë gjatë natës në Peru kur autobusi me të cilin po udhëtonin doli nga kursi i tij dhe u...

Për pak ranë në greminë, aksident në Llogara, ka të plagosur

Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në Llogara, ku mësohet se dy automjete janë përplasur me njëra – tjetrën. Si pasojë e...

Latest news

/5pyetjet.al