-sidi education-spot_img
10.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Tragjike/ Autobusi me 30 pasagjerë bie në humnerë, ka të vdekur dhe të plagosur

Kryesoret

Të paktën dy persona kanë humbur jetën, ndërsa disa persona janë lënduar në një aksident që ka ndodhur ditën e sotme në rrugën Cetinje – Budvë në Malin e Zi.

Informacionet e para nga Drejtoria e Policisë janë se kanë humbur jetën tre persona, por mjekët deri më tani kanë konfirmuar vetëm vdekjen e dy pasagjerëve.

Vijesti” shkruan se autobusi ku ndodheshin nga 30 deri në 35 pasagjerë ka dalë nga rruga duke rënë në humnerë. Shoferi i autobusit u dërgua në polici dhe u ndalua.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit