-sidi education-spot_img
23.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

gruaja

Tiranë/ ‘E qëllova se u nxeha’, plagosi gruan me thikë, merret vendimi për 52-vjeçarin

Gjykata e Tiranës dha ditën e sotme vendimin për 52-vjeçarin Jakup Shahu i cili dy ditë më parë plagosi me thikë në qafë e...

Gruaja u gjet e vdekur në shtëpi, reagon policia: Ja pse ndërroi jetë

Ditën e sotme është gjetur e vdekur ë banesë një grua 73-vjeçare. Sipas dëshmisë së vajzës dhe nga njoftimi i policisë e moshuara vuante...

‘Akull i ftohtë’/ Reagimi rrënqethës i Ergdys Arrazit kur mësoi se e bija 9-vjeçe u gjet e mbytur

Ergdys Arrazi ka refuzuar të japë detaje para uniformave blu lidhur me marrëdhënien dhe akuzat e ngritura ndaj tij për shkaktim të vetëvrasjes. Ai...

Shkodër/ Policia me deklaratë: Vajza e mitur u vetëmbyt në lumë pas dhunës së babait

Policia e Shkodrës ka dalë me njoftim zyrtar për ngjarjen në Shkodër. Babi Ergys Arrazi ka dhunuar bashkëshorten dhe dyshohet se vajza 9-vjeçare është...

E rëndë në Berat/ Gruaja i jep fund jetës duke u hedhur nga ballkoni

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Berat, ku një grua i ka dhënë fund jetës duke u hedhur nga pallati. Policia njofton se dyshohet...

Dhunë brenda familjes në Fier, gruaja godet me tullë në kokë burrin

Një 50-vjeçare në Fier ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortit të saj, duke e goditur me tullë në kokë. Policia informon se ajo është proceduar në...

Burri vrau gruan, flet shoqja: E donte shumë, vajzat e panë të gjakosur

Dardane Bala, familjare dhe shoqe e gruas që u vra nga bashkëshorti saj në Pejë, ka rrëfyer për jetën bashkëshortore që kishin viktima dhe...

‘Për dy ditë festonte ditëlindjen’! Familjarët të përlotur: Ai që donte më shumë, e vrau

Gjyljeta Ukella u vra nga bashkëshorti i saj mëngjesin e së martës në qytetin e Pejës. Policia tashmë ka arrestuar të dyshuarin, Edmond Lajqi...

‘E vrava gruan’! Burri i mori jetën dhe njoftoi vetë policinë

Edmond Lajqi dyshohet se vrau gruan e tij sot në Pejë. Lajqi u arrestua e sipas raportimeve të para ishte vet ai që lajmëroi...

‘Ja shkrepa vetes por nuk kisha plumba’! Çfarë deklaroi vrasësi i 21-vjeçare në gjykatë

I pandehuri, Valon Aliu për vrasjen e ish-bashkëshortes, 21-vjeçares nga Ferizaj ka dalë sot para trupit gjykues në Ferizaj dhe ka dhënë deklaratën e...

Latest news

/5pyetjet.al