-sidi education-spot_img
7.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

humnerë

Autobusi bie në greminë, 24 të vdekur

Të paktën 24 persona u vranë gjatë natës në Peru kur autobusi me të cilin po udhëtonin doli nga kursi i tij dhe u...

Bie në humnerë autobusi me tifozë, 7 të vdekur

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Brazil ku shtatë persona humbën jetën kur autobusi me të cilin po udhëtonin u përmbys në një...

U raportua e zhdukur, gruaja nga Mitrovica gjendet e vdekur në kufirin me Serbinë

Disa ditë më parë u raportua se babai i një vajze/gruaje nga Zubin Potoku, pranë Mitrovicës, kishte denoncuar pranë autoriteteve për humbjen e vajzës...

Foristrada bie në humnerë, plagoset rëndë shoferi në Tropojë, niset drejt Tiranës

Pasditen e sotme në bjeshkët e Doberdolit në Tropojë, një mjet tip “Foristrad” ka rënë në humnerë, nën drejtimin e 56-vjeçarit me inicialet S....

FOTO/ Makina ra në humnerë! Këta janë dy të rinjtë që vdiqën në Tiranë

Shkon në dy numri i viktimave nga aksidenti mbrëmjen e djeshme në Tiranë. Makina ku po udhëtonin dy personat, “Range Rover” ra në humnerë...

Tragjedia në Dukagjin/ Përroi i mori vëllanë dhe nipin, vetë bie dhe vdes në humnerë

Zbardhen detaje të reja nga ngjarja tragjike që ndodhi në Dukagjin. Sot, tre ditë pas aksidentit ndërroi jetë në Spitalin e Traumës në Tiranë...

Aksident i rëndë në Dukagjin, makina bie në humnerë

Një aksident i rëndë është regjistruar pasditen e sotme në Dukagjin ku një fouristradë ka rënë në humnerë. Nga raportimet e deritanishme mësohet se i...

Po ktheheshin nga një dasmë, minibusi bie në humnerë, 12 të vdekur!

Të paktën 25 persona kanë vdekur, duke përfshirë 9 fëmijë dhe 12 gra, pasi një minibus ra në një humnerë në veri të Afganistanit. Ngjarja...

Mat, makina me 2 turistë bie në humnerë

Një automjet me dy turistë francezë ka dalë nga rruga dhe ka rënë rreth 50 metra në greminë. Sipas raportimeve të para dy turistët kanë mbetur ...

Aksident i rëndë në Vlorë, makina bie në humnerë

Mesditën e sotme rreth orës 12:00 është regjistrua një aksident i rëndë në aksin rrugor Vlorë-Kuç ku si pasojë kanë mbetur të plagosur 2...

Latest news

/5pyetjet.al