-sidi education-spot_img
25.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

#i dashuri

‘Gruaja më merrte në telefon dhe më thoshte se kënaqej me të dashurin’, dëshmia e 39-vjeçarit: Ja pse e vrava

Xhuliano Miho, që vrau një natë më parë partnerin e gruas, me të cilën ishte në proces divorci, pretendon se sulmin e nisi vetë...

Policja vrau veten, zbardhet dëshmia e të dashurit; Mesazhet i fshiva sepse….

Detaje të reja kanë dalë nga vetëvrasja e polices 21-vjeçare dje në Tiranë. Mediat raportojnë se Aldorjana Loshi u gjet e pajetë në banesën...

EMRI/ ‘Shkoi në banesë, fshiu mesazhet dhe telefonoi policinë’ dalin detaje të reja nga vrasja e polices

28-vjeçari nga Kamza, i identifikuar si Endri Nika raportohet se pasi partnerja e tij 21-vjeçare, Aldorjana Loshi ka qëlluar veten ka shkuar në banesë...

Fshiu mesazhet nga telefoni i polices, arrestohet i dashuri i 21-vjeçares

Policia e Tiranës ka arrestuar të dashurin e polices 21 vjeçare e cila u vetëvra dje, Aldorjana Loshi. I dashuri akuzohet për pengim të zbulimit...

Zbulohet identiteti i të dashurit të Eglës

Prej ditësh po përflitet për partnerin e aktores Egla Ceno e cila siç tashmë e dimë është një nga konkurrentet më të forta të...

Skandaloze! Nuk e aprovonte familja lidhjen, i riu mbyt të dashurën shtatzënë

Një vajzë e re shtatzënë u mbyt nga i dashuri i saj për një çëshje nderi. Saga Forsgen Elenborg nga Suedia u vra nga partneri...

Nëna braktisi foshnjën, flet i dashuri: Vajza është motra e shokut!

Ish i dashuri i 30-vjeçares, e cila lindi foshnjën në bodrum i është kundërpërgjigjur deklaratës së sotshme të vajzës. Ai tregoi në emisionin “Me zemër te...

E ka mbajtur të fshehtë, zbulohet i dashuri i ri i Encës

Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia, është treguar gjithmonë e rezervuar lidhur me jetën e saj private. Mirëpo, së fundmi, bëhet me dije se ajo është...

“A mund të mbeteni miq pas ndarjes?”, ja çfarë thotë shkenca

“A mundet një burrë dhe një grua të jenë miq pasi kanë mbyllur një raport mes tyre”? Ndoshta kjo është një ndër pyetjet që asnjëherë...

Latest news

/5pyetjet.al