-sidi education-spot_img
26.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

EMRI/ ‘Shkoi në banesë, fshiu mesazhet dhe telefonoi policinë’ dalin detaje të reja nga vrasja e polices

Kryesoret

28-vjeçari nga Kamza, i identifikuar si Endri Nika raportohet se pasi partnerja e tij 21-vjeçare, Aldorjana Loshi ka qëlluar veten ka shkuar në banesë ku e ka gjetur të pajetë.

Si fillim ai ka fshirë mesazhet që kishte shkëmbyer me efektivin e policisë në telefonin e saj dhe më pas ka telefonuar policinë për ngjarjen e ndodhur.

Babai i 28-vjeçarit mësohet se ishte gjithashtu efektiv policie dhe punonte në të njëjtin komisariat me të dashurën e tij.

Debati me të dashurin dyshohet se mund të ketë qenë arsyeja që mund ta ketë çuar 21-vjeçaren drejt këtij akti të rëndë.

 

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit