-sidi education-spot_img
31.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

#Ilir Meta

Sulmet ndaj drejtësisë, Kryemadhi: Këtu ndahem me Metën

Monika Kryemadhi pasi doli nga SPAK foli për mediat dhe u pyet nëse ndahet nga Ilir Meta për sulmet e drejtësisë. Ajo pohoi se në...

Meta takon liderin e opozitës turke, ja çfarë u bisedua

Presidenti i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka takuar liderin e opozitës turke. Pas takimi të zhvilluar mes tyre, Meta u shpreh se e ka...

Meta në spitalin e Traumës, takon të afërmit e Sokol Mëngjesit

Kreu i Partisë së Lirisë Ilir Meta ka zhvilluar një mbledhje në spitalin e Traumës së bashku me avokatin Genc Gjokutaj. Ata kanë shkuar të...

Meta ‘shkund’ Komitetin Kombëtar

Partia e Lirisë ka mbledhur Komitetin Drejtues Kombëtar, ndërsa në fjalën e tij Ilir Meta, u shpreh se ata janë në hapat e para...

Largimi i Alfred Ballës nga drejtësia, Meta: Rilindja e shtrydhi dhe e flaku

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka reaguar nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale në lidhje me largimin nga detyra për 15 vjet...

Meta për çështjen e Berishës: Ajo që po i ndodh, çmenduri

Presidenti i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka reaguar nga Ljubljana për çështjen e ish-kryeministrit Sali Berisha duke thënë se ajo që po ndodh...

Cameron në Shqipëri, Meta: Krimi problem madhor, mbështetet nga Rama

Presidenti i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, gjatë një konference për mediat, tha se vizita e David Cameroon, Sekretarit të Jashtëm britanik në Shqipëri,...

Meta tregon pse mbështeti VRMO në zgjedhje

Presidenti i Partisë së Lirisë Ilir Meta në një intervistë me gazetarin Emad Mehmeti për ‘TV. Shenja’ në Maqedoni, ka sqaruar arsyet se pse...

Erisa Xhixho feston ditëlindjen, ja urimi dhe dhurata e Metës

Deputetja e Partisë së Lirisë Erisa Xhixho feston sot ditëlindjen dhe presidenti i PL-së Ilir Meta e ka uruar publikisht. Nëpërmjet një videomesazhi ai e...

Meta: Berisha krijoj tmerr me të vërtetat që thoshte në Kuvend

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka marrë pjesë sot në tubimin poshtë banesës së ish-kryeministrit Sali Berisha. Meta tha se Berisha ndodhet në...

Latest news

/5pyetjet.al