-sidi education-spot_img
23.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

#inceneratori

Apeli i GJKKO pranon ankimin e SPAK për Lefter Kokën

Gjykata e Posaçme e Apelit për Korrupsionin dhe Krimin e Organizuar ka pranuar ankimin e SPAK për 6 të pandehur për aferën e inceneratorit...

Inceneratori i Tiranës mori 3,8 mln euro në 4 muaj

Teksa investimet publike nga buxheti i shtetit kanë pësuar rënie të ndjeshme si me planin dhe faktin e vitit të kaluar në tre muajt e...

PD bën denoncimin për Agron Malajn: Përfiton nga fondet, paguhet dhe për inceneratoin

Denisa Vata, kryetare e degës së PD-së së Matit ka bërë një akuzë ndaj Agron Malaj se ka përfituar nga fondet publike në mënyrë...

Shtyhet procesi i inceneratorit të Tiranës, ja kur do të mbahet

Gjykata e Apelit të Posaçëm vendosi të lërë të shtyjë për të shtunën shqyrtimin e ankimimit të bërë zyrtarët e dyshuar për shpërdorim detyre...

S’e ka fatin e Bllakos! Gjykata lë në burg Lefter Kokën

Gjykata e Posaçme ka rrëzuar për të disatën herë kërkesën e Lefter Kokës për të dalë nga qelia. Përmes avokatit, ish-ministri kërkoi rishikimin e...

Meta te dera e inceneratorit: Rama shporru! Shteti lakuriq, SPAK mbyll sytë

Ish-presidenti Ilir Meta organizoi pasditen e sotme një protestë te inceneratori i Tiranës në Sharrë. https://youtu.be/UHYK8UEbjGA Kryetari i partisë së Lirisë tha se skema është...

A do të shkojë Basha? PD e ndarë për protestën e Metës

Deputetët e PD-së janë të ndarë për protestën që ka thirrur Ilir Meta në 13 shtator te inceneratori i Tiranës. Grida Duma tha se...

Meta mobilizon Tiranën për protestë: Jemi të pandalshëm

Ish-presidenti Ilir Meta vijon takimet në bazë në përgatitje për protestën e 13 shtatorit te inceneratori i Tiranës. “Shumë i bukur rikthimi në terrenin e...

Inceneratori i Elbasanit, PD: Mali me plehra ka arritur në 300 m mbi nivelin e detit

Gjatë një konference për shtyp, koordinatorja për mediat në PD, Silvi Bardhi është prehur në lidhje me inceneratorin e Elbasanit. Ajo është shprehur se miliarda...

Inceratori i Elbasanit, deputeti i PD-së: Është bërë si burg i sigurisë së lartë

Deputeti  i Partisë Demokratike, Luçiano Boçi  me anë të një postimi në facebook shkruan se inceneratori i Elbasanit është  jashtë funksionit. Boçi gjithashtu shton...

Latest news

/5pyetjet.al