-sidi education-spot_img
15.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

#karabinieret

Policia Italiane shpërbën 3 banda kriminale, mes tyre dhe një shqiptare, 33 të arrestuar

Një aksion i gjerë është marrë nga Policia Italiane në disa nga qytetet kryesore. Gjatë operacioni u zbuluan tre shoqata kriminale me origjinë italiane, shqiptare...

Italiani godet me thikë për vdekje shqiptarin

Karabinierët e Folignos në Itali kanë nisur hetimin ndaj një 55-vjeçari Italian i cili ka plagosur një 30 vjeçar shqiptar. Sipas karabinierëve, i plagosuri dhe...

Sherr masiv në Itali, vritet një shqiptar

Një sherr masiv mes 3 shqiptarëve në një lagje periferike të Padovas, në Itali i ka marrë jetën njërit prej tyre, ndërsa dy të...

Policia italiane arreston “skifterin” shqiptar, u fut në apartament nga tarraca

Një 30-vjeçar shqiptar është vënë në pranga nga policia italiane pasi është kapur në flagrancë duke vjedhur. Ngjarja ndodhi në Xhenova gjatë kohës kur pronarët...

Latest news

/5pyetjet.al