-sidi education-spot_img
16.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

#koncert

I përmendin ish të dashurën në koncert, ja si reagon Ledri

Pas një pauze muzikore, Ledri Vula është rikthyer shumë energjik me projekte të reja muzikore si edhe me koncerte të shumta jo vetëm brenda...

Sulm në një sallë koncerti në Rusi, raportohen 12 të vdekur

Të shtëna me armë zjarri kanë ndodhur këtë pasdite në një sallë koncertesh në Krasnogorsk, një qytet afër Moskës. Sipas raportimeve deri më tani tre...

Mblodhi 200 mijë njerëz në sheshin ‘Skënderbej’ në Tiranë, reagon e emocionuar Dua Lipa!

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa ka reaguar pas koncertit që mbajti në Tiranë me 28 Nëntor në kuadër të turneut “Future Nostalgia”. Ylli...

Koncerti për 110-vjetorin e Pavarësisë, Dua Lipa elektrizon Tiranën dhe mbyll turneun e saj!

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa ka uruar të gjithë shqiptarët për 110-vjetorin e Pavarësisë së Shqipërisë. Gjatë koncertit madhështor në sheshin “Skënderbej” në...

VIDEO/ Ishte duke performuar live në skenë, vdes papritur këngëtari i njohur

Këngëtari Michael Benjamin, i njohur ndryshe me emerin e artit Mikaben, humbi jetën mbrëmjen e djeshme gjatë performancës së tij në një koncert në...

Rusët të pamëshirshëm, vrasin në banesën e tij muzikantin ukrainas, sepse refuzoi të marrë pjesë në koncert

Situata të paimagjinueshme tmerri dhe brutaliteti po dalin në dritë ndërsa kriza e luftës në Ukrainë thellohet. Pas mizorive në një sërë qytetesh, u...

U përfol se do konkurrojë për në Eurovision, reagon Elvana Gjata

Së fundmi është diskutuar gjatë se Dhurata Dora dhe Elvana Gjata do të merrnin pjesë në Festivalin e Këngës, por kjo e fundit...

Artan Fuga: Kush e paguan koncertin e Rita Orës or tej?!

Kur shoh informacionet në media, gjithmonë pyes: Këta na japin lajme për koncertet e Ritës, por nuk kemi asnjë dijeni se kush e paguan...

E veshur kuq e zi, Rita Ora “ndez” sheshin “Skëndërbej”

Mbrëmjen e djeshme sheshi “Skëndërbej” është ndezur nga ylli botëror Rita Ora. Këngëtarja u prit me shumë dashuri dhe emocion nga publiku shqiptar. Në pah...

Përdhunimi i 11-vjeçares në Kosovë, Rita Ora e përlotur: Duhet punuar me të rinjtë

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora sot në orën 20:00 do të mbajë një koncert në sheshin "Skënderbej". Në një deklaratë për mediat ajo...

Latest news

/5pyetjet.al