-sidi education-spot_img
14.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

I përmendin ish të dashurën në koncert, ja si reagon Ledri

Kryesoret

Pas një pauze muzikore, Ledri Vula është rikthyer shumë energjik me projekte të reja muzikore si edhe me koncerte të shumta jo vetëm brenda kufijve shqiptarë por dhe jashtë saj.

Ndërkohë që jeta e tij personale ka qenë tepër e komentuar për shkak të ndarjes së reperit nga Sara Hoxha, mesa duket fansat nuk e lënë rehat Ledrin, duke i përmendur ish të dashurat.

Në një video që është bërë menjëherë virale në rrjetet sociale, Ledri Vula shihet të bëjë një reagim, që ka shkaktuar shumë komente nga përdoruesit e rrjeteve sociale.

Në një prej koncerteve të tij, një prej të pranishmëve në klubin ku ai po përformonte i ka drejtuar ekranin e telefonit, në të cilin ishte shkruar: “Dua Lipa super p***”.

Në momentin që Ledri ka parë shkrim, me reagimin e tij ka lënë të nënkuptohet se Dua Lipa është me të vërtetë shumë “hot”.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit