-sidi education-spot_img
6.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

kopesht

“Kemi prekur fundin”, Eliona Pitarka përlotet në protestën për 3-vjeçaren

Aktorja Eliona Pitarka është përlotur gjatë thirrjes së saj për qytetarët që të çohen në protestë për të mbrojtur fëmijët. Gjatë deklaratës së saj në...

Dhunimi i 3-vjeçares, Balla: Bashkë me qytetarët mund të kisha protestuar dhe unë

Ministri i Brendshëm, Taulant Balla ka reaguar në lidhje me protestën që u zhvillua sot nga shoqëria civile dhe qytetarë të Tiranës, për dhunën...

“Edukatoren bëjeni shembull”, qytetarët protestë te Ministria e Brendshme

Qytetarë të shumtë kanë protestuar ditën e sotme pas rastit dhunimit të një 3-vjeçareje në një kopsht privat në kryeqytet. https://5pyetjet.al/2023/11/09/dhunimi-i-3-vjecares-qytetaret-ne-proteste-ne-kopshte-ska-kontrolle-edukatoret-te-pakualifikuara/ Ata nisën tubimin e tyre...

Dhunimi i 3-vjeçares, qytetarët marshojnë drejt Ministrisë së Brendshme

Dhjetëra qytetarë në kryeqytet protestojnë sot, pas rastit të dhunimit të vajzës 3-vjeçare në një kopshtin privat në kryeqytet. Pas protestës para Ministrisë së Arsimit,...

Dhunimi i 3-vjeçares, qytetarët në protestë: Në kopshte s’ka kontrolle, edukatoret të pakualifikuara

Qytetarë të shumtë janë mbledhur pasditen e sotme pranë Ministrisë së Arsimit për të protestuar pas rastit të rëndë të dhunimit të një 3-vjeçareje...

Dhuna ndaj 3-vjeçares, qytetarët protestë te Ministria e Arsimit: Burg për edukatoren!

Qytetarët janë mbledhur sot në protestë para Ministrisë së Arsimit për dhunën e ushtruar ndaj 3-vjeçares në kopshtin privat “Stinët”. Protestuesit bëjnë thirrje që edukatorja...

“Sharabajgë, hiqe moj këmbën këtu, hiqe këmbën, hiqe këmbën!” Edukatorja i sulet fëmijës (Biseda)

Gjatë gjithë kësaj jave, emisioni investigativ “Stop” ka transmetuar një ngjarje të rëndë që tronditi opinionin publik. Një vajzë e vogël 3-vjeçare u dhunua...

Dëshmia e edukatores: E godita për të marrë pjesë në mësim! Këmbën mund ta ketë dëmtuar te krevati

Edukatorja Majlinda Dehima, e cila është nën hetim si e dyshuar për kryerjen e veprës penale "Keqtrajtimi i të miturve", në polici ka deklaruar...

EMRAT/ Dhuna ndaj 3-vjeçares, pezullohet nga zëvendës shefi i komisariatit dhe dy punonjës policie

Në lidhje me rastin e dhunës ndaj 3-vjeçares në kopshtin privat “Stinët”, e cila përfundoi në spital me këmbë të thyer, ka reaguar Policia...

Dhuna ndaj 3-vjeçares në kopësht, Ministria e Brendshme: Të zbardhet ngjarja!

Ministria e Brendshme ka dënuar ngjarjen e rëndë që ndodhi në kopshtin privat në Tiranë, ku edukatorja dhunoi deri sa i theu këmbën një...

Latest news

/5pyetjet.al