-sidi education-spot_img
26.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

krimi

Gjyqtarja e Gjykatës së Posaçme: Më kërcënuan burrin

Zëvendëskryetarja e Gjykatës së Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar (GJKKO), Saide Dollani u shpreh se është kërcënuar bashkë me familjen nga eksponentë...

‘Hesht ose do e pësosh’! Krimi kthen armët nga policët e Shkodrës

Ditën e sotme më 25 mars 2024, një efektiv policie, Admir Okaj u dhunua me sende të forta në qytetin e Shkodrës. Një dhunë...

Krimi në vend, reagon Bardhi: Ka marrë fund siguria në vend, rrezikohen qytetarët

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike, Gazmend Bardhi, ka reaguar në lidhje me ngjarjet e fundit në vend. Me anë të një statusi në...

Dumani: Krimineli kërcënoi familjen e prokurorit, jemi përgatitur të mos kthehemi…

Drejtuesi i SPAK-ut, Altin Dumani ka deklaruar se familja e një prokurori të kësaj strukture që drejton është kërcënuar jo nga politika, por nga...

Lutfi Dervishi: Lufta ukrainase me Rusinë dhe lufta shqiptare me trafikun

Sa herë që ka një vizitë të një zyrtari të lartë në kryeqytet, një maratonë, samit apo një ditë pa makina, titulli që të...

Lutfi Dervishi: Krimi-krimi, droga-droga, ferrat-ferra

Në Devollin e punës, aty ku Dritëroi i madh nisi udhën e letrave me një trastë balte të marrë arave për ta sjellë në...

Berisha quan Ramën “barbar” teksa e akuzon për botën e krimit dhe shkatërrimin e vendit

Ish-kryeministri Sali Berisha, nga ballkoni i banesës së tij, ka akuzuar kryeministrin Rama si njeri barbar që çon në parlament ligjin për shkatërrimin e...

Lutfi Dervishi: Krimi nuk luftohet me video klipe

Krimi nuk luftohet me video klipe TikTok-u apo TikTaku i vetëvrasjeve Një nënë e re i dha fund jetës (siç raportohet deri më tani) pasi nuk...

“Shqipëria e Madhe u arrit me krim!” Trondit gazetari italian: Bandat shqiptare kanë autonomi në Londrën

Gazetari italian Roberto Saviano, një figurë e njohur publike për shkak të denoncimeve kurajoze ndaj mafias së vendit të tij, ka folur për mafian...

Balla: “Sundimi i ligji” po godet rëndë krimin në Shqipëri

Ministri i Brendshëm, Taulant Balla thotë se operacioni “Sundimi i Ligjit” po goditet çdo ditë armëmbajtjen e pa leje. Me anë të një postimi...

Latest news

/5pyetjet.al