-sidi education-spot_img
23.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

ledina mandija

Lobimi rus? Berisha nxjerr raportin: Origjinën e 500 mijë $ e di Basha, por refuzoi të flasë

Sali Berisha shfajësoi sot PD-në duke i lënë përgjegjësinë e lobimit të dyshuar rus në SHBA vetëm Lulzim Bashës. Ledina Mandija në cilësinë e...

500 mijë $, lobim rus? Mandija flet te ‘5pyetjet.al’: Basha refuzoi të flasë, dosja me provat

Nga Dylber Balla Sali Berisha zbuloi se auditi i PD-së për fondet e dhëna nga Lulzim Basha për lobim në SHBA mbylli dosjen. Ai tha...

PD: 4 bashkitë socialiste që i dhanë 13 tendera ndërtuesit trafikant

Partia Demokratike deklaron se bashkitë Tiranë, Krujë, Durrës dhe Lezhë janë treguar shumë bujare me firmën “Alessio 2014” të biznesmenit Anton Gjinaj, që SPAK...

Latest news

/5pyetjet.al