-sidi education-spot_img
9.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

makinat

Korçë/ I vunë flakën dy makinave, shoqërohen 4 adoleshentët

Katër të rinj janë shoqëruar nga policia si të dyshuar se i kanë vendosur flakën qëllimisht dy makinave. Siç bëhet me dije më datë 19.03.2024,...

Aksident në Vlorë/ Dy makina bëhen copash, ka të lënduar

Një aksident rrugor është raportuar pasditen e sotme në aksin rrugorë Vlorë-Novoselë, ku dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën duke shkaktuar plagosjen e dy...

Tjetër aksident! 3 makina bëhen copash në Rinas

Një aksident ka ndodhur disa minuta më parë në aksin rrugor pranë aeroportit “Nënë Tereza” në Rinas. Paraprakisht mësohet se në aksident janë përfshirë tre...

Detaje të reja nga aksidenti në Korçë/ Ka të plagosur, shoferi i bllokuar në makinë

Një aksident ka ndodhur këtë pasdite (4 janar), në afërsi të fshatit Belorta në Korçë. Sipas informacioneve paraprake, dy mjete janë përplasur me njëra tjetrën,...

Aksident i rëndë! Kamioni përplas 3 makina, 6 persona në spital

Gjashtë persona kanë mbetur të lënduar si pasojë e një aksidenti të ndodhur sot në rrugën Prishtinë-Gjilan, saktësisht në fshatin Slivovë. Lajmi është konfirmuar nga...

Ngrica të mëdha në aksin Librazhd-Peshkopi, qarkullimi i pa mundur, nxënësit mbeten pa shkollë

Kushtet meteorologjike në vend kanë sjellë sërish probleme, këtë herë ngrica të mëdha dhe bëhet me dije se në aksin Librazhd-Peshkopi, kalojnë me vështirësi...

Tragjike/ 4 të vdekur dhe një i plagosur nga përplasja “kokë më kokë” e dy makinave

Katër të vdekur dhe një i plagosur rëndë, ky është bilanci i një aksidenti tragjik të ndodhur pasditen e sotme në Kalabri të Italisë. Mediat...

Analiza e DW: Industrinë e automobilëve në Gjermani, e presin kohë të vështira…

Fabrika e veglave teknike Paul Horn GmbH në Tübingen prodhon vegla precize teknike dhe speciale që nga viti 1969, shpesh të bëra me porosi...

Kopjonte çelësat e makinave me qira, më vonë i vidhte (VIDEO)

Nën akuzën për vjedhje makinash ka rënë në pranga 42-vjeçari Mirdash Osmani banues në Gjoricë, Dibër, ndërsa është vënë në hetim edhe djali i...

Makinat bëhen “fije-fije”, një person bllokohet brenda

Foto ilustruese Dy makina janë përplasur në Gjadër të Lezhës. Si pasojë e aksidentit, paraprakisht raportohet se një nga personat është bllokuar brenda makinës. Kalimtarë dhe banorë...

Latest news

/5pyetjet.al