-sidi education-spot_img
12.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

margot robbie

Vlera marramendëse që ka arritur “Barbie” në 8 javë

“Barbie” nga “Warner Bros”, ka thyer një tjetër rekord dhe këtë herë bëhet fjalë për arkën e fitimeve. Filmi prodhim i këtij viti, ka kaluar...

Barbie filmi më fitimprurës ndonjëherë për kompaninë në SHBA

Filmi i regjisores Greta Gerwig, Barbie, e ka tejkaluar filmin The Dark Knight, të shpërndarë nga Warner Bros, si filmi më fitimprurës ndonjëherë për...

Jo të gjithë e duan filmin “Barbie”, ja shteti i radhës që ndalon transmetimin e tij

Algjeria e ka ndaluar shfaqjen e filmit Barbie nëpër kinema, me arsyetimin se bie ndesh me parimet morale. Barbie, film që ka arkëtuar 1.2 miliard...

Filmi “Barbie” ndalohet në Liban për këtë arsye…

Autoritetet e Libanit vendosen të ndalojnë filmin “Barbie” nga kinematë, duke thënë se ky film promovon homoseksualitetin dhe bie ndesh me vlerat fetare. Ministri Mohammad...

“Sukses i paprecedentë”, “Barbie” thyen një tjetër rekord!

Filmi "Barbie" pritej që si rrjedhojë e fushatës madhështore të marketingut të thyente rekorde shikueshmërie. Edhe sa i përket anës financiare, filmi ka siguruar 1...

Margot nuk ishte zgjedhja e parë, ja kush do luante rolin e Barbie

Filmi "Barbie" ka arritur të marrë komente mahnitëse dhe shuma të mëdha parash, pasi ka fituar më shumë se 196 milionë dollarë jashtë Shteteve...

Si e krijoi kukullën “Barbie”, gruaja që u frymëzua nga vajza e saj?

Në film e tanishëm Barbie, që luhet nga Margot Robbie, ajo udhëton nga Barbieland në botën reale, Los Angeles, dhe përfundon në selinë e...

Barbie e fiton betejën e arkëtimeve në SHBA

Barbie është kthyer në filmin më të shikuar këtë vit në Shtetet e Bashkuara dhe Kanada, ka thënë kompania për shpërndarjen e tij Warner...

Vetëm 30 sekonda, Dua Lipa shkëlqen në filmin e ri “Barbie”

Ajo zbukuroi tapetin e kuq të premierës së filmit të ri “Barbie” në Londër dhe Los Angeles. Dua Lipa shfaqet në film si ‘Mermaid Barbie’...

Çfarë ndodh nëse shkruani “Barbie” në “Google?

Ngjyra rozë dhe mania e “Barbie” ka dominuar çdo sektor javët e fundit. Edhe motori i kërkimit “Google” nuk i shpëtoi këtij trendi. Nëse nuk...

Latest news

/5pyetjet.al