-sidi education-spot_img
26.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Ky ishte muaji më i keq për Marina Vjollcën dhe ka një arsye të fortë!

Kryesoret

Moderatorja Marina Vjollca ka treguar më herët se ka pësuar një incident teksa ka djegur dorën me vaj duke gatuar.

Për këtë moderatorja ka treguar se po i kalonte dhimbjet me qetësues dhe priste që situata të përmirësohej.

Megjithatë, dhimbjet s’paskan fund për Marinën. Pas djegies së dorës, ajo tashmë ka probleme me dhëmbët.

Sot, moderatorja është zgjuar me dhëmballën e enjtur, fill pasi u tregoi ndjekësve se Gushti kishte nisur keq për të.

“Jam zgjuar me dhëmballë të enjtur. A ka më për mua,” shkruan Marina.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit