-sidi education-spot_img
10.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

MEDIA BRITANIKE

Media e njohur britanike i bën jehonë 5 plazheve më pak të njohura të Rivierës shqiptare

“Emerging Europe” është media e radhës ndërkombëtare që shkruan për Shqipërinë dhe bukuritë e saj natyrore që nuk duhen humbur. Kjo media i bën jehonë...

Media britanike: Shqipëria, ”Maldivet brenda Europës” zbuluar nga Dua Lipa

Media britanike, Theface.com gjithmonë ka promovuar turizmin në vendet më të pëlqyera të momentit, e këtë herë ka zgjedhur Shqipërinë. Përmes një artikulli, ajo e cilëson...

Tragjedia në Himarë, media britanike: Vajza u godit nga skafi i policit

Media britanike “The Mirror” ka pasqyruar ngjarjen e rëndë që ndodhi në brigjet shqiptare, tragjedinë ku humbi jetën Jonada Avdia, vajza 7 vjeçare e...

Latest news

/5pyetjet.al