-sidi education-spot_img
30.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

Meriton Mjekiqi

Juli ia plas në sy Rikes: Sa iku Ilnisa fillove t’i vardisesh Meritonit

Pas daljes së Ilnisa Agollit tashmë të gjithë i kanë sytë nga partneri i saj Meriton Mjekiqi. Është parë se Rikja dhe Meritoni janë...

Debati i Romeos me Meritonin dhe Liamin, vjen reagimi i Donaldit

Pas disa debateve që Romeo Veshaj ka pasur në orët e para të mëngjesit me Meriton Mjekiqin dhe Liam Osmanin ku Romeos i është...

‘Egla vdes për Meritonin’, habit Ronaldo: Ilnisa theu mitin

Një pyetje që trazoi rrjetin, u përmend edhe në studio, kur Ronaldo i tha se nuk ka asgjë të keqe që të bësh s*ks...

Meritoni debaton ashpër me Romeon: Ti ke gojë të flasësh për Ilnisën

Meritoni akuzoi moderatorin se ishte përpjekur të bënte Ilnisën të ndihej keq duke i përmendur faktin që vëllai i tij nuk e takoi kur...

Meritoni dhe Ilnisa, ndodhi edhe kjo brenda Big Brother (VIDEO)

Ilnisa Agolli dhe Meriton Mjekiqi janë përfolur shumë herë se kanë kryer marrëdhënie seksuale brenda shtëpisë së Big Brother Vip. Madje, zhurmat e çiftit në...

Meritoni dhe Egla bëjnë paqe, ja çfarë ndodhi

Dhoma e ‘Torturës së Bardhë’ ku gjenden ‘të izoluar’ tre të skualifikuarit Ilnisa, Meriton dhe Egla, nuk është më e tillë. Kjo pasi që prej...

Egla ka sot ditëlindjen, ja si e uruan Meritoni dhe Ilnisa

Siç e dimë tashmë, Egla, Meritoni dhe Ilnisa ndodhen ende të izoluar në dhomën e ‘Torturës së Bardhë’. Edhe pse vetëm tre, siç duket ata...

3 miq i bashkohen banorëve te dhoma e bardhë, ja cilët janë

Një zarf i bardhë ka mbërritur në dhomën e të skualifikuarëve Egla, Ilnisa dhe Meriton. “Vëllai i Madh” ka menduar që të mos i lërë...

Erjola përplaset keq me Meritonin: Ai është një përndjekës

Gjatë spektaklit të sotëm, Erjola tha se sjellja e saj u ndikua nga tallja dhe provokimet e Meritonit, të cilin madje e cilësoi si...

Meritoni shpërthen në lot, ja arsyeja e fortë

Sot, në Ditën Botërore të Autizmit (2 prill), "Big Brother" ka menduar që të bëjë një surprizë për banorët, duke futur në shtëpinë më...

Latest news

/5pyetjet.al