-sidi education-spot_img
10.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

mosbesimi

REL: Mocion mosbesimi ndaj Qeverisë për të shmangur pasojat nga Perëndimi?

Nuk ka pasur kërkesa eksplicite ndaj partive opozitare në Kosovës nga ana e të dërguarve të posaçme të Shteteve të Bashkuara, Gabriel Escobar, dhe...

Latest news

/5pyetjet.al