-sidi education-spot_img
23.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

natë

Shuma marramendëse që merr Luizi për një performancë në club-et e natës!

Luiz Ejlli arriti të kthehej në fenomen me eksperiencën e tij në Big Brother VIP, ku fitoi edhe çmimin e madh prej 100 mijë...

Sulm me thikë në një klub nate, një i vdekur dhe 7 të plagosur!

Një burrë u vra dhe shtatë të tjerë u plagosën në një sulm me thikë jashtë një klubi nate në Cornwall, MB, në orët...

NASA publikon imazhet mahnitëse të Tokës gjatë natës!

NASA publikoi pamje mahnitëse të qiellit gjatë natës në Tokë nga Stacioni Ndërkombëtar Hapësinor. Ky imazh i Tokës ofron një pamje të qartë të...

Reshje shiu dhe dëbore në Korçë gjatë natës, Emergjencat Civile: Si paraqitet gjendja!

Emergjencat Civile kanë publikuar një njoftim për mediat në lidhje me situatën e krijuar në Qarkun e Korçës si pasojë e reshjeve të shiut...

Biseda intime mes Luizit e Kiarës: Je bishë, natën e parë që do kalojnë bashkë do të…

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito janë pa dyshim një nga çiftet më të dashur e më të komentuar të momentit. Dyshja kanë pasur disa...

Digjet gjatë natës makina në Shkodër!

Shkodër/Informacion paraprak:Rreth orës 03:50, në lagjen “Manush Alimani”, dyshohet se është djegur aksidentalisht, për shkak të një defekti teknik, një automjet në pronësi të...

Sulm me armë në një klub nate në Meksikë, 8 të vdekur!

Tetë persona kanë humbur jetën në një përplasje me armë zjarri të ndodhur në një klub nate në Jerez, një qytet në Meksikën veriore....

Lëkundjet e tërmetit vijuan, 8 pasgoditje gjatë natës, ja sa ishin magnitudat!

Shqipëria u lëkund mbrëmjen e djeshme nga një tërmet i fortë, i cili ka shkaktuar shqetësime te qytetarët, kryesisht në veri dhe në Tiranë.https://5pyetjet.al/2023/01/16/foto-kjo-ishte-arsyeja-qe-termeti-ishte-i-fuqishem/Tërmeti...

Sonte një natë e veçantë, mund të shihni në qiell çdo planet të sistemit diellor!

Sistemi jonë diellor do të “japë shfaqje” për fanatikët e hapësirës këtë javë. Të shtatë planetët do të jenë të dukshëm në qiellin e...

Tronditëse/ Futbollisti 23-vjeçar vritet me thikë teksa kërcente në një klub nate!

Një lajm tragjik vjen nga Anglia. Futbollisti 23-vjeçar Kodi Fisher, u godit me thikë për vdekje në një klub nate, në pistën e vallëzimit...

Latest news

/5pyetjet.al