-sidi education-spot_img
6.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

Newcastle

Penallti e dyshimtë në PSG-Newcastle, UEFA “fshehurazi” pezullon arbitrin

Përballja mes Parisit dhe Newcastle, e vlefshme për fazën e grupeve të Champions League përfundoi 1-1 falë një penalltie në minutën e 98-të të...

Dhunë në Paris, tifozët e PSG-së dhe Newcastle rrihen mes tyre

PSG dhe Newcastle po përballen në "Parc des Princes" për grupet e Champions League. Përpara sfidës që nisi në orën 21:00, një ambient ku ishin...

VIDEO/ Broja 21 minuta në fushë, Newcastle mposht 4-1 Chelsean

Newcastle fitoi 4-1 me Chelsean duke turpëruar Blutë e Londrës. Në fushë 21 minuta në pjesën e dytë mori edhe Armando Broja që nuk...

“Manita” lë me pasoja Milanin, kuqezinjtë dështojnë edhe në Champions League

Liga e Kampioneve nisi sezonin e ri me ndeshjet e raundit të parë. Duke filluar nga ora 18:45. Milani barazoi 0-0 kundër Newcastle në...

Udhëtoi drejt Milanit për të parë ekipin e zemrës, plagoset fansi i Newcastle

Një tifoz i Newcastle ndodhet në spital dhe në gjendje stabile pasi u godit me thikë në Milano mbrëmjen e së hënës. 58-vjeçari Eddie McKay...

Dalin pamjet, bandat dhunojnë në mes të rrugës kapitenin e skuadrës së njohur

Kapiteni i Newcastle, Jamaal Lascelles është vënë në shënjestër të një bande në rrugët e qytetit verior të Anglisë. Ata e kanë sulmuar me grushte...

Loris Karius rikthehet në Premier League, Newcastle nënshkruan kontratë me gjermanin

Loris Karius ishte në provë te Newcastle prej muaj dhe tashmë ekipi ka vendosur të nënshkruajë me gjermanin. 29-vjeçari mbeti pa klub në korrikun e...

Latest news

/5pyetjet.al